Öz Mevlana Ehliyet kursu İstanbul En Yakın Sürücü Kursu Nerede?

İstanbul En Yakın Sürücü Kursu Nerede?En yakın sürücü kursu insanların büyük bir merak içerisinde cevaplandırmaya uğraştığı sorulardan bir tanesidir. Çünkü ehliyet almak isteyen bir kimsenin ilk baktığı yer en yakınındaki sürücü kursu olarak dikkat çeker. Bu anlamda Öz Mevlana Sürücü Kursu, en yakın sürücü kursu olarak dikkat çekmektedir. Ehliyet almak isteyen bir kimsenin bazı standartları bulunmaktadır. Ancak evinden uzak bir yere gidemeyen sürücü adayları adına en mantıklı seçenek evlerine yakınlığı ile ön plana çıkan En yakın sürücü kursu olarak dikkat çeker. Bu noktadan yapılan araştırmalarda, hemen hemen her yere yakınlığı ile dikkat çeken Öz Mevlana Sürücü Kursu, bu bağlamda tercih etmeniz gereken ilk sürücü kursudur.

Öz Mevlana Sürücü Kursu Ne Gibi Avantajlar İle Dikkat Çekmektedir?

Öz Mevlana Sürücü Kursu, oldukça yüksek bir ehliyet alma oranına sahiptir. Yani kursa başvuru yapan sürücü adaylarının ödedikleri paraları ehliyete çevirebilme olanakları oldukça yüksektir. Bu durumun en büyük sebebi ise kuşkusuz çalışan, yönetici ve öğretmen ekibinin alanında uzman olan kişiler ile çalışması ve sürücü adaylarına kusursuz sürüş eğitimi verilmesidir. Malum olacağı üzere, sürücü kursları çeşitli ek ücretler talep edebilmektedir. Ancak Öz Mevlana Sürücü Kursu kaydolan sürücü adaylarından hiçbir şekilde ek ücretler talep etmemektedir. Bu doğrultuda birçok avantajı bünyesinde barındıran Öz Mevlana Sürücü Kursu, diğer sürücü kurslarından farklarıyla öne çıkan bir işletmedir. Teorik dersleri anlatan öğretmen kadromuzun alanında oldukça deneyimli kişilerden oluşması sebebiyle yazılı sınavı oldukça kolay bir şekilde geçmenize yardımcı oluyoruz. Aynı şekilde hem sürüşü rahat arabalar kullanıyor hem de sürüş eğitmenlerimiz sizlere oldukça fazla özen göstererek eğitime başladığınız günden son güne kadar yanınızda oluyoruz.

İstanbul En Yakın Sürücü Kursu Nerede?, İstanbul En Yakın Sürücü Kursu Nerede?
İstanbul En Yakın Sürücü Kursu Nerede?, İstanbul En Yakın Sürücü Kursu Nerede?
İstanbul En Yakın Sürücü Kursu Nerede?, İstanbul En Yakın Sürücü Kursu Nerede?

Ehliyet Almak İçin Gerekli Olan Evraklar Nelerdir?

Öz Mevlana Sürücü Kursu olarak bize gelip kaydolmak isteyen sürücü adaylarımıza her zaman için kolaylık sağlamayı ilke edinmiş bulunmaktayız. Bu yüzden de hem bizimle gelip yapacağınız yüz yüze görüşme hem de bu okuyacağınız yazı belgeler konusunda sizi oldukça net bir şekilde bilgilendirecektir. Peki, bir sürücü adayının ehliyet alabilmesi adına Öz Mevlana Sürücü Kursu tarafına getirmesi gereken belgelere bakacak olursak:

 • Nüfus Cüzdanı
 • 2 Adet Biometrik Fotoğraf
 • E-Devlet Üzerinden Alınabilen Öğrenim Durum Belgesi
 • Aile Hekiminden Alınabilen Sağlık Raporu
 • E-Devlet Üzerinden Alınabilen Adli Sicil Kaydı
 • Kan Grubu Kartı
 • Hes Kodu
 • Aşı Kart (Mevcutsa)

Bu evraklar karşımıza çıkmaktadır. Eğer bunların hepsi hazırsa, Öz Mevlana Sürücü Kursu ziyaretinizi gerçekleştirebilir ve bu doğrultuda yeni bir sürücü olabilmek için ilk adımınızı atabilirsiniz. Siz değerli sürücü adaylarımızı Öz Mevlana Sürücü Kursu himayesine almayı ve sizleri ehliyet sahibi kişiler yapabilmeyi temel amaç edindiğimiz için bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyor ve hedeflerimize ulaşmaya çabalıyoruz.