Öz Mevlana Ehliyet kursu Bağlarbağı Sürücü Kursu

Bağlarbağı Sürücü Kursu

Öncelikle ehliyet alabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Fakat illa ki 18li yaşlarda kayıt olacaksınız diye bir zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Ne zaman ehliyet almak için hazır hissediyorsanız kendinizi o zaman bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Bağlarbağı bölgesinde sürücü kursu olarak sizlere uzman eğitmenlerimiz tarafından ders verilmektedir. 

Bağlarbağı sürücü kursu sayesinde artık ehliyet almak sandığınız kadar zor değil. Kayıt için gerekli evrakları getirmeniz dahilin de kayıt işleminiz tamamlanır ve belirlenen ders günleri ve saatlerinde belirlenen yerde olmanız gerekir. Başarılı bir şekilde eğitiminiz tamamlandığı zaman ise ehliyet sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyatlarımız ve uzman eğitmenlerimiz ile sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Dilerseniz sizlere kursumuza kayıt olurken neler gerekmektedir alt başlıkta maddeler halinde inceleyelim.

Bağlarbağı Sürücü Kursu, Bağlarbağı Sürücü Kursu

Bağlarbağı Sürücü Kursu Kayıt İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Öncelikle sürücü kursumuza kayıt olabilmeniz için sizlerden bazı belgeler istemekteyiz. Bu belgeleri bizlere getirmeniz halinde kaydınız tamamlanır ve ehliyet almak için eğitimlerinize başlayabilirsiniz. Aşağıda maddeler halinde listeleyeceğimiz belgelere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Belgeleri tamamladığınız zaman bizlere getirmeniz durumunda kayıt işleminiz tamamlanmaktadır.

Sizlere maddeler halinde gerekli olan belgeleri maddeler halinde listeleyelim.

  • Nüfus cüzdanı ve nüfus cüzdanı fotokopisi gerekmektedir.
  • Biometrik fotoğraf en az 6 tane
  • Mezunsanız eğer diploma değilseniz öğrenci belgeniz gerekmektedir.
  • Aile hekiminizden sağlık raporu alabilirsiniz.
  • Adli sicil kaydı gerekmektedir.
  • İkametgah belgesi

Kayıt için gerekli olan belgelerinizin birkaçını e devlet üzerinden indirip çıktısını alabilirsiniz. Belgeleriniz tamamlandıktan sonra bağlarbağı sürücü kursu için kayıt işlemleriniz tamamlanmış olacaktır.

Kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra yüz yüze gerçekleşecek eğitimleriniz bulunmaktadır. Teorik dediğimiz dersler de ise araç aksamlarını, trafik kurallarını, trafik levhalarını, araç hararet anında ne yapmanız gerektiği gibi detaylı bilgilere sahip olacak ve ardından elektronik ortam da bir sınava tabii tutulacaksınız. Sınav geçer not ortalamanızın 70 üzeri olması durumun da ise direksiyon derslerine geçebileceksiniz.

Teorik sınavınızda barajı geçmeniz sahilinde eğitmenlerimizin sizlere vereceği gün ve saatlerde belirtilen yerde bulunmanız gerekmektedir. Direksiyon eğitimlerinize düzenli olarak katılmanız dahilin de ehliyet almanız daha da kolay olacak ve başarı ile tamamlamış olacaksınız.

Direksiyon derslerinde ise araç içerisinde aynaların duruş şekli, kaporta ve bagaj da bulunması gereken malzemeler, rampalardan kalkarken, araç hareket ettirirken hangi viteste kullanacağınıza kadar her şey detaylı bir şekilde sizlere öğretilir.

Araç içerisinde ki rahatlığınız ve dikkatiniz trafik ve sizler için büyük önem taşımaktadır.

Ehliyet İçin Eğitim Kaç Gün Sürer?

Kursumuzun sizler için hazırladığı dersler yaklaşık olarak 15 gün kadar sürebilmektedir. Ehliyet almadan önce gireceğiniz dersler de dahil edilerek hesaplandığı zaman 1 ay kadar sürebilmektedir.

Kısacası ehliyet almak için direksiyon dersleri ve direksiyon sınavı için toplam 1 ay yeterli olabilmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizler ile iletişime geçebilir ve daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.